Wstrzymanie przyjmowania interesantów w jednostkach organizacyjnych Spółdzielni

Szanowni Państwo,

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, w sytuacji nagłego, dynamicznego i istotnego zwiększenia liczby osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w kraju i na terenie Miasta Kielce, Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej podjął decyzję

o wstrzymaniu przyjmowania interesantów DO ODWOŁANIA

w jednostkach organizacyjnych Spółdzielni.

Osobiście można w nich załatwiać jedynie sprawy niecierpiące zwłoki, wymagające osobistego kontaktu z pracownikami Spółdzielni, po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu wizyty, w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie, pod warunkiem dezynfekcji rąk, prawidłowego założenia maseczki ochronnej przez cały czas przebywania na terenie obiektu oraz złożenia oświadczenia dotyczącego zagrożeń epidemiologicznych.

W pozostałych sytuacjach, niewymagających natychmiastowej interwencji lub osobistego kontaktu z pracownikami, uprzejmie prosimy, aby

sprawy załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej czy tradycyjnej.

W celu usprawnienia procesu załatwiania spraw, w kierowanej do Spółdzielni korespondencji prosimy podawać swój numer telefonu lub adres e-mail do szybkiego kontaktu.

Przy zgłaszaniu awarii  należy bezwzględnie poinformować pracowników przyjmujących zgłoszenie, czy osoby zamieszkujące w lokalu nie przebywają na obowiązkowej kwarantannie lub w izolacji.

Ponadto, przed przystąpieniem do wykonywania robót w mieszkaniu przez pracownika Spółdzielni, zostaniecie Państwo poproszeni
o obowiązkowe złożenie pisemnego oświadczenia dotyczącego zagrożeń epidemiologicznych.

Prosimy, aby przed wizytą pracownika Spółdzielni w Państwa mieszkaniu:

  • przewietrzyć (w miarę możliwości) lokal,
  • zdezynfekować klamki drzwi wejściowych i w lokalu,
  • przestrzegać zasady bezpiecznej odległości (1,5 m) pomiędzy osobami przebywającymi w pomieszczeniu, w którym praca jest wykonywana,
  • stosować w trakcie wizyty pracownika środki ochrony osobistej (osłona ust i nosa).
  • jeżeli w lokalu przebywają osoby będące w trakcie izolacji lub kwarantanny (gdy wykonanie usługi jest absolutnie konieczne), poza ww. zaleceniami należy spowodować, aby osoby, które są poddane obowiązkowej kwarantannie lub izolacji przeszły do pomieszczenia, do którego pracownik Spółdzielni nie będzie zmuszony wchodzić.

Pracownicy Spółdzielni usuwający awarie lub dokonujący niezbędnych napraw, w zależności od potrzeb, będą wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej.

Wprowadzone powyżej środki bezpieczeństwa mają na celu ograniczenie transmisji koronawirusa i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom Spółdzielni.

Pragniemy zapewnić, że Spółdzielnia pracuje i cały czas realizuje swoje obowiązki. Zarówno Zarząd, jak i pracownicy, pomimo trudności, dokładają wszelkich starań, abyśmy wspólnie, bezpiecznie przetrwali okres pandemii.

ZARZĄD KSMKomentarze są wyłączone.